Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

Znajdziecie mnie również na fb tutaj macie link  #Rainbowhandicraft

Możecie też udostępnić moją stronę lub podesłać znajomemu.

Dzień Mamy

Opublikowany 2017/05/26

W tak wspaniały dzień jak dziś , w dzień Mamy pozwoliłam sobie zrobić kompozycję kwiatową specjalnie dla niej. Jak to się stało, że akurat wybrałam właśnie to? 

   

 

Któregoś dnia kiedy przyjechałam w odwiedziny właśnie do moich rodziców poszliśmy do sklepu bo coś tam brakowało do obiadu i wtedy mama przechodząc koło kwiaciarni stwierdziłam, że "To jest fajne, chyba sobie kupię do domu". Wtedy wpadłam na pomysł, żeby zrobić taką kompozycję kwiatową. Zaproponowałam to od razu, ona była zadowolona a zarazem zdziwiona. Zapytała mnie : "Ale jak to zrobisz ?, to chyba nie jest takie proste" . Ja się tylko uśmiechnęłam i powiedziałam,  że wystarczy kupić kilka rzeczy i będzie zrobione.

   

 

W tak banalnie prosty sposób wiedziałam jaki prezent dla niej zrobię. Potrzebne mi były kwiatki ja wykorzystałam storczyka, bluszcz i patyczaka do tego kupiłam szklane niskie naczynie, ziemię , ozdobne kamyczki , piaski itp rzeczy miałam w domu. Gdy zebrałam wszystko co było mi potrzebne wzięłam się do roboty. Na spód naczynia trochę ziemi , następnie trochę drobnych kamyczków. Patyczaka i bluszcz wsadziłam do ziemi , storczyk zawsze musi być w pojemniczku, do ziemi bezpośrednio się go nie sadzi. Podsypałam wszystko ziemią, oczywiście do wysokości pojemniczka na korzenie storczyka. Nasypałam ozdobnych przezroczystych i srebrnych kamyczków, obficie podlałam i obwiązałam dookoła naczynia fioletową wstążkę i gotowe.

Wrzucam wam zdjęcia, żebyście mogli zobaczyć jakie to proste : 

 

 

 

 

 

 

    Jak widać to nic trudnego, zachęcam was do próbowania i eksperymentowania. Taka mała rzecz a tak ucieszyła. Uważam, że w prostocie siła. Mam nadzieję, że się wam spodoba. 

Podeślij znajomym #RainbowHandicraft