Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

Znajdziecie mnie również na fb tutaj macie link  #Rainbowhandicraft

Możecie też udostępnić moją stronę lub podesłać znajomemu.

Dzień zadumy

Opublikowany 2016/11/02

Dzień Zaduszny to czas zadumy i wspomnień. Zapalamy znicze na grobach bliskich, a przez umysł, klatka po klatce, przewija się film z minionych lat.

Dziś już spokojniej, za to wczoraj na cmentarzach były tłumy ludzi. Jak co roku – w tym jednym jedynym dniu – życie spotkało się ze śmiercią, by w ułamku chwili spojrzeć sobie w oczy, zastygnąć i powiedzieć … dziś jestem tu z tobą. Pomiędzy żółtymi liśćmi, opadającymi delikatnie z drzew, deszcz kapał z wolna i dostojnie, zupełnie jakby nie chciał zakłócić corocznego spotkania dwóch światów …

Z ciekawością spoglądałam w niebo, zastanawiając się czy będzie ulewa, czy też nie. Szare chmury wisiały smętnie nad głowami, kłębiły się i przesuwały groźnie … lecz ulewy nie było.

Cmentarze dziś odwiedziły tłumy ludzi między innymi i ja jest to tradycja którą lubię jednak myślę , że miejsce moich bliskich zmarłych jest w moich wspomnieniach , w moim sercu. Tam zostaną na zawsze. Spotykam ich w snach , wspomnieniach , myślach. Pojawiają się oni w różnych postaciach. Ale jedno jest pewne zawsze będę pamiętać ich. 

 

Właśnie dziś pozwoliłam sobie odwiedzić wzgórze Golm gdzie leży multum poległych, tylko za co ? , za nas ? , za lepsze życie ? . Tak dużo spraw jest na tym świecie , których nie rozumiemy i zastanawiamy się dlaczego właśnie to się stało.  Taki dzień jak dziś skłania nas do zastanowienia się jakimi jesteśmy ludźmi , czy zasługujemy by tu być . Życie trzeba brać garściami i póki traw wykorzystywać na maxa . Więc zrób coś o czym marzyłaś od dawna , wybacz sobie oraz innym, bądź sobą i ciesz się każdą chwilą , którą masz. Przytul mocno swoje dziecko , daj sobie prawo do popełniania błędów , zacznij działać w istotnych dla Ciebie sprawach . Życia jest za krótkie aby tracić czas na zamartwianie się dlatego idź przez życie zawsze z podniesioną do góry głową.

Podeślij znajomym #RainbowHandicraft