Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

Znajdziecie mnie również na fb tutaj macie link  #Rainbowhandicraft

Możecie też udostępnić moją stronę lub podesłać znajomemu.

Pierwsze próby

Opublikowany 2017/07/05

    Tym razem opiszę wam moje pierwsze próby grawerowania w szkle. Zaczęło się od porządków wszystkiego co mam do rękodzieła a mam tego trochę. Dokopałam się właśnie do grawerki w szkle i drewnie. Było mi to potrzebne jakiś czas temu jak zajmowałam się rzeźbieniem w drewnie co niestety nie wyszło a grawerka miała być dodatkiem.

    

    Jednak dziś wymyśliłam, że pobawię się ze szkłem. Z racji tego, że mam milion szklanych pojemniczków na świeczki i różnego rodzaju butelki, kieliszki, szklanki itp. wymyśliłam, że to właśnie je wykorzystam. Jeszcze nie pokażę wam efektów moich zmagań. Może jurto zamieszczę post. Na chwilę obecną mam projekt i jutro zacznę działać. Muszę przyznać, że bardzo mnie to wciągnęło i mam nadzieję, że trochę się tym pobawię. Dzisiaj pierwsze próby były ale to jeszcze nie to co bym chciała uzyskać w efekcie końcowym. Dlatego dzisiaj bez zdjęć.

 

 

    Dodatkowo muszę poszukać parę ładnych roślinek bo projekt na dzień mamy się spodobał mojej siostrze i dla niej teraz będę tworzyć takową kompozycję.Jak na razie jest naczynie szklane, sukulenty w drodze. Jak zrobię oczywiście się z wami podzielę moją pracą. Sama jestem ciekawa co z tego wyjdzie. 

 

Dzisiaj na tyle. Miłego wieczoru wszystkim życzę.

Podeślij znajomym #RainbowHandicraft