Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

Znajdziecie mnie również na fb tutaj macie link  #Rainbowhandicraft

Możecie też udostępnić moją stronę lub podesłać znajomemu.

Wieczorna nuda

Opublikowany 2017/06/29

    W dzisiejszy mój wolny wieczór, kiedy za oknem non stop pada, a mój mąż wrócił zmęczony po pracy i zrobił sobie popołudniową drzemkę, ja wzięłam się za tworzenie. Szczerze, nie miałam pojęcia co mi z tego wyjdzie.     

    Jednak pod wpływem oglądanego filmu wpadłam na pomysł, żeby narysować pandę. Z racji tego, że bardzo dawno nie rysowałam to ściągnęłam sobie pomocnicze obrazki z internetu i na tej podstawie zaczęłam mój szkic. Krok po kroku mój rysunek zaczął nabierać kształtów. Z racji tego, że najlepiej się czuję w ołówku to tak zaczynałam ale w ostateczności wyszedł rysunek kolorowy. 

 

    Niestety nie udokumentowałam jak to robiłam krok po kroku ale mam zdjęcie końcowe.

A więc proszę moja panda :) :

 

 

 

 

 

    Dodatkowo wrzucam wam moją pracę, kiedy chodziłam na zajęcia z rysunku. Co prawda było to już parę ładnych lat temu ale z racji tego, że się do niej dogrzebałam to chciałam się nią z wami podzielić. Rysunek tyczy się martwej natury. Przedmioty były dowolne, każdy robił jak uważał. Ja jak zawsze wybrałam tak mi się wydaję trochę nietypowe przedmioty ale pasowały mi do siebie.

 

 

    Bez wątpienia nie jest to idealny rysunek ale myślę, że żeby dobrze rysować, malować itd. trzeba cały czas ćwiczyć. Ja tego czasu aż tak dużo nie mam ale liczę, że dojdę do prefkcji.

    Życzę wszystkim miłego wieczoru.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podeślij znajomym #RainbowHandicraft